Haberler

Ana Sayfa
Haberler

DEUTZ CHOR’DAN MÜZİK ZİYAFETİ

19.10.2015 tarihinde; Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika Kıtalarında bir çok konserler veren 70 yıllık DEUTZ Chor (Almanya), '' Sanat ve Sanayi - Bir Kültür Köprüsü'' sloganıyla başladığı konser turnesinin TEKİRDAĞ ayağını HATTAT HOLDİNG Katkılarıyla ÇOSB Sahnesi'nde gerçekleştirilmiştir.

19.10.2015 tarihinde;  Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika Kıtalarında bir çok konserler veren 70 yıllık DEUTZ Chor (Almanya), '' Sanat ve Sanayi - Bir Kültür Köprüsü'' sloganıyla başladığı konser turnesinin TEKİRDAĞ ayağını HATTAT HOLDİNG Katkılarıyla ÇOSB Sahnesi'nde gerçekleştirilmiştir.

ÇOSB Konfersans Salonu’nda gerçekleşen konsere Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, 3. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğ. Gen. Yılmaz Yıldırım, Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ünal Ünver, Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, HEMA Endüstri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hattat, Holding Yönetim Kurulu Üyesi İzzet Kalaycı, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan , HEMA Endüstri A.Ş. Genel Müdürü Tunç Doğan ve Deutz’dan Mr. Georg  Diderich Senior Vice Pesident ve  yaklaşık 700 davetli katıldı.

Konser öncesi konuşmaların ardından sahneyi Deutz Chor’su aldı. Katılımcılara mükemmel bir müzik ziyafeti yaşatan koro yaklaşık 2 saatlik bir resitalin ardından katılımcılar tarafından oldukça beğeni ve alkış topladı. Çerkezköy benzeri kolay kolay yaşanmayacak bir deneyim yaşadı.Konser sonrası tüm Deutz koru’suna Hema Club havuz başında koteyl verilmiştir.


Ana Sayfa
Haberler
Yukarı Çık
 
Geri Dön

Hattat Holding