Haberler

Ana Sayfa
Haberler

Hema Club Yaz Okulu

Hattat Holding çalışanlarımızdan gelen talep üzerine; Hema Club’da her yıl ( 2017)geleneksel hale gelen yüzme kursumuz başarı ile tamamlanmıştır.Yüzme kursuna yaklaşık 29 öğrenci katılmıştır. Bir aylık kurs sonunda kursa düzenli katılan öğrencilere tören ile madalyaları dağıtılmıştır. Kurs bitiminde çocuk grubuna yaşlara göre yarışmalar yapılarak kupaları verilmiştir.

Hattat Holding çalışanlarımızdan gelen talep üzerine;  Hema Club’da her yıl  ( 2017)geleneksel hale gelen yüzme kursumuz  başarı ile tamamlanmıştır.Yüzme kursuna yaklaşık 29 öğrenci katılmıştır. Bir aylık kurs sonunda kursa düzenli katılan öğrencilere tören ile madalyaları dağıtılmıştır. Kurs bitiminde çocuk grubuna  yaşlara göre yarışmalar yapılarak  kupaları verilmiştir.


Genel Müdürümüz Sn. Tunç DOĞAN Bey;  2018 yılında yapılacak yaz okuluna katılımları artırmak için bizlere gerekli  teşvikleri verecektir. Yeni Hocamız Sn.Gözde YAYLA hocamıza da ayrıca sabır ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eder,  2018 yılında buluşmak üzere sevgilerimize sunarız.

Saygılarımla;

Semra YALÇIN
Hema Club Yöneticisi
Ana Sayfa
Haberler
Yukarı Çık
 
Geri Dön

Hattat Holding