Haberler

Ana Sayfa
Haberler

Hema Endüstri A.Ş Ar-ge Bölümü 7. Ulusal Hidrolik ve Pnömatik Kongresinde sunum yaptı

7. Ulusal Hidrolik ve Pnömatik Kongresi ve Sergisi, 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında Askeri Müze ve Kültür Sitesi-Harbiye/İstanbul`da düzenlendi. Kongre'de toplam 56 bildiri sunumu, 18 atölye çalışması, 1 panel, 4 kurs, 2 yuvarlak masa toplantısı, 6 özel oturum, toplantı ve forum düzenlendi.

Şirketimizin Ar-ge Bölümü mühendislerinden Taner Doğramacı, Turgay Kolcuoğlu ve Murat Bahtiyar 2 bildiri hazırladı ve sunumlarını gerçekleştirdi. Bildiri konuları; "Kazıcı-Yükleyiciler İçin Açık Merkezli Mobil Yön Kontrol Valflerinin Tasarım Esasları Ve Bu Valflere Uygulanan Testler" ve "Öncelikli Akış Kontrol Valfinin Hidrolik Sistem Simülasyon Yazılımı İle Modellenmesi Ve Simule Edilmesi". Bildiri yazarı olarak katılan 3 mühendisimize teşekkür belgeleri verildi. Hattat Otomotiv 4 gün boyunca sergide hidrolik ürünülerimizi sergiledi. 3. günün akşamı düzenlenen koktely'de Hema Endüstri A.Ş'nin katılımlarından dolayı  Sn. Aziz Asrak'a bir plaket verildi. 829 sayfalık "Bildiriler Kitabı" tüm sektör ilgililerinin kullanımına sunuldu.


Taner Doğramacı,  teşekkür belgesini Süleyman KARA'dan aldı. 


Turgay Kolcuoğlu, teşekkür belgesini Mustafa Özçelik'ten aldı.


Murat Bahtiyar,  teşekkür belgesini Süleyman KARA'dan aldı. 


Murat Bahtiyar,  teşekkür belgesini Süleyman KARA'dan aldı. 


Turgay Kolcuoğlu, öncelikli akış kontrol valfleri ile ilgili bildiriyi sundu.

Hema Endüstri ve Hattat otomotiv kokteyl'e katıldı.Sn. Aziz Asrak'a Hema Endüstri A.Ş'nin katılımlarından dolayı plaket verildi.
Ana Sayfa
Haberler
Yukarı Çık
 
Geri Dön

Hattat Holding