Haberler

Ana Sayfa
Haberler

Müsiad, Hattat Holding Tesislerini Gezdi

10-11 MART 2017 tarihinde Tekirdağ’ da 95. Genel İdare Kurulu toplantısına katılan Hattat Traktör törene damgasını vurdu. Maliye Bakanı Naci AĞBAL verilen bilgilendirme sonrası MÜSİAD ( Müstakil Sanayi ve İşadamları Derneği) yetkilileri Hattat Traktör tesislerini gezdiler. Hattat Traktör yetkilileri çalıştırdığı personel sayısını arttırdıklarını ve yeni yapılan yatırımlarla birlikte istihdamın daha artacağını belirttiler.

MÜSİAD Başkanı Sn. Nail OLPAK ve Hattat grubunun önderliğinde geziye katılan iş adamları Hattat Holding şirketlerinden Hattat Traktör ve Hema Endüstri A.Ş. tesislerinden motor bloğu şanzıman ve Hattat Traktör üretim tesislerini gezerek ülkemiz sanayisine yaptığı yatırımlardan dolayı Hattat Holding’e teşekkür ettiler. Geziye Tekirdağ Milletvekili Sn. Ayşe DOĞAN da katılarak tesislerdeki son yeniliklerle ilgili bilgiler aldı.

MÜSİAD Başkanı Sn. Nail OLPAK özellikle teknoloji alanında yaptığı yatırımlara hayran kaldığını ülkemize döviz getiren bu büyüklükteki bir tesisin olmasının Türkiye için bir övünç kaynağı olduğunu belirtti.

Hattat Traktör Genel Müdürü Duyşen Erdoğan’da 2017 yılında hedeflerini daha da büyüttüklerini kalite faaliyetlerine yapmış oldukları yatırımlar, nitelikli işgücü ve modern fabrika sistemi sayesinde ihracatlarını artırarak Türkiye’ye daha fazla döviz girdisini sağlayacaklarını belirtti.

Ana Sayfa
Haberler
Yukarı Çık
 
Geri Dön

Hattat Holding